Home Kalender RaRaRacing Agenda 2023

Agenda 2023

0
RaRaRacing

Hier staan de data waarvoor RaRaRacing is uitgenodigd, die we van plan zijn te bezoeken of die wij graag extra benoemen. Afhankelijk van andere werkzaamheden zullen we aanwezig zijn bij deze evenementen. Last minute wijzigingen onder voorbehoud.

ASE & FAC zaterdag 21 januari FEESTAVOND JOURE

ASE zaterdag 25 maart EMMEN

ASE weekend 1 +2 april EMMEN (testdag Stockcars)
NK
zondag 2 april ALBERGEN

FAC Paaszondag 9 april BLAUWHUIS
NNO
Paaszondag 9 april TER APEL
NAC Paasmaandag 10 april KOLLUM

NOV zondag 16 april LELYSTAD
NK
zondag 16 april AALTEN

ACON zondag 23 april ST.MAARTEN
NK
weekend 22 + 23 april (Reservedatum NK)
MASTERS
weekend 22 + 23 april HERSTAPPE (B)

FAC woensdag 26 april KINGSNIGHT BLAUWHUIS
FAC donderdag 27 april KINGSBATTLE BLAUWHUIS

ASUZ weekend 6+7 mei NACHTCROSS BAARLO
ASE
zaterdag 6 mei EMMEN
NK
zaterdag 6 mei LANGEVEEN

FAC donderdag 18 mei HEMELVAARTSDAG BLAUWHUIS
NNO
donderdag 18 mei HEMELVAARTSDAG TER APEL

MASTERS weekend 19 + 20 mei PIETERZIJL

ACON zaterdag 27 mei LOPIK
ACON
Pinksterzondag 28 mei ST.MAARTEN
MSCR
Pinksterzondag 28 mei RÜTENBROCK
NAC Pinkstermaandag 29 mei KOLLUM

ASE zaterdag 3 juni EMMEN
NK
zaterdag 3 juni VELDHOEK

SAB zaterdag 10 juni BLIJHAM
ACON
 zondag 11 juni ST.MAARTEN
NNO
zondag 11 juni TER APEL

MAB zondag 18 juni TEXEL (1nd semi WOD)
AEP zondag 18 juni EELDE

ACM zaterdag 24 juni MAKKUM
ASE
zaterdag 24 juni EMMEN (Masters of Shale + 2st semi finale WOD)
MASTERS weekend 24 + 25 juni TERWOLDE 

FAC zondag 2 juli BLAUWHUIS (world of dirt finale)
SAB weekend 1+2 juli HORST

ACON zaterdag 8 juli LOPIK
NAC zaterdag 8 juli KOLLUM (reservedatum)
NK
zaterdag 8 juli GERSLOOT
ACON
zondag 9 juli ST.MAARTEN
ASE
weekend 8 + 9 juli EMMEN (Bangers & Saloonstox)

MAB weekend 15 + 16 juli SPEEDWEEKEND TEXEL
MASTERS
weekend 15 + 16 juli TOLDIJK

ASE weekend 22+23 juli EMMEN (trainingsweekend Stockcars)

ACON zondag 13 augustus ST.MAARTEN
MASTERS
weekend 12 + 13 augustus GENDRINGEN

RV weekend 19 + 20 augustus VENRAY WorldCup
NK zaterdag 19 augustus LOCHEM
AEP
zondag 20 augustus EELDE

HAC zaterdag 26 augustus HALLUM
FAC
zondag 27 augustus BLAUWHUIS

NNO weekend 2+3 september TER APEL Speedweekend
SAB zaterdag 2 september BLIJHAM
NK
zaterdag 2 september ROSMALEN

BRISCA weekend 7+8++ september NORTHAMPTON world final

NAC zaterdag 16 september KOLLUM
NK
zaterdag 16 september LOCHEM
ACON
zondag 17 september ST.MAARTEN

ASE zaterdag 23 september EMMEN Gouden Helm F2 + F2 jr.
NAC 
zaterdag 23 september KOLLUM (reservedatum)

FAC zaterdag 30 september BLAUWHUIS
ACON
 zondag 1 oktober ST.MAARTEN (reservedatum)
MASTERS weekend 30 oktober + 1 september BAARLE HERTOG

ADAC weekend 7+8 oktober HOOPE (D) seizoenfinale
FAC
zondag 7 oktober BLAUWHUIS (reservedatum)

NNO zondag 15 oktober TER APEL Autocrossdag
NOV
weekend 14 + 15 oktober LELYSTAD (open NK)

ASE zaterdag 21 oktober EMMEN Speedway Emmen Bokaal F1

NOV zondag 12 oktober LELYSTAD

ASE zaterdag 16 december EMMEN Oliebollenrace